Další úspěšný charitativní počin restaurace Černý kohout

Po velice úspěšné charitativní akci "Loučení s létem", se v sobotu 16. prosince 2017 v restauraci Černý kohout u Prokopského údolí v Praze 5 uskutečnilo pokračování, tentokrát jako "Benefiční vánoční večírek".

Jak nám prozradil za hlavního pořadatele majitel restaurace Milan Harajda, přibyly tak další peníze do kasičky, která je umístěna v prostorách restaurace od již zmíněné akce "Loučení s létem" pro neziskovou organizaci Helppes, věnující se výcviku asistenčních psů pro postižené.

Večerem provázel Martin France, jehož agentura Martin Production se podílela na organizaci večera, který nejen akci moderoval, ale spolu s dalšími interprety zazpíval několik svých hitů.

V programu dále vystoupila herečka, zpěvačka a moderátorka Michaela Dolinová, známá nejen z divadelních představení V Kladenském divadle, pražském divadle Semafor, Hudebním divadle v Karlíně, z hostování v soukromém divadle Josefa Dvořáka, ale rovněž tak z filmových a televizních rolí, která zazpívala mj. i píseň z jejího současného repertoáru s divadelní kolegyní Sandrou Pogodovou. Zpěvák Sámer Issa zpestřil večer svými známými hity, Bohuš Matuš, známý z účinkování v muzikálech Drácula, Pomáda, Noc na Karlštejně, Limonádový Joe a mnohých dalších předvedl mimo svých hitů i některé z repertoáru Karla Gotta.

Gosplová zpěvačka Leona Gyöngyösi rozezněla restaurační sál a představila některé písně z projektu Gospel Night. Prozradila nám, že Vánoce velice miluje, tráví je v kruhu rodinném a se synem je hodně prožívá. Mladý instrumentalista a zpěvák Jakub Machulda v samotném úvodu tohoto unikátního večera předvedl několik písní z repertoáru Elvise Presleyho. V programu vystoupila i jedna z cvičitelek asistenčních psů, která předvedla několik ukázek z výcviku těchto zdatných chlupáčů. Jak znovu zdůraznila ředitelka neziskové organizace HELPPES Zuzana Daušová při přebírání kasičky s penězi z obou akcí, takto získané finance budou do posledního haléře použity na úspěšný výcvik těchto tolik potřebných pomocníků postiženým spoluobčanům.

Dobrá nálada, která v restauračních prostorách panovala, plně zapadala do předvánočního období a zaslouží si poděkování všem organizátorům a účinkujícím. Jak v závěru večera majitel restaurace Černý kohout Milan Harajda zdůraznil, tato charitativní akce není poslední a v příštím roce se můžeme těšit spolu s vydatnými pomocníky postiženým na další záslužné akce tohoto druhu.

Tyto webové stránky využívají cookies. Setrváním na těchto webových stránkách souhlasíte s jejich využíváním. Více zjistíte zde.
Best replica rolex. see here now https://replica-watches.icu/. go right here high quality rolex replicas. Buy now best swiss replica watches. Going Here replicas relogios. moved here https://best-swisswatches.com. Womens fakewatcherolex. why not find out more replica rolex. visit this site right here https://www.smartwatchesdeal.com/. fashion replica watches. visit our website https://www.stockswatches.com. their explanation https://www.cinemawatches.com/. you could look here https://www.financialwatches.com/. check over here patek philippe replica. Get More Information omega replica. Women's franck muller replica. Under $39 www.loanshublot.com. check my blog swiss replica watches. For Women And Men replica tag heure. Wiht 80% Discount https://www.loanbreitling.com/.