Glamour & akty

Fotografování probíhá v profesionálně vybaveném ateliéru, jakož i exteriéru. Rovněž zde existují tři cenové varianty:

Varianta A (1.800,-)

obsahuje 90-120 minut fotografování v ateliéru a exteriéru, bez účasti vizážistky,3 vybrané záběry upravené ve Photoshopu a vypálené na CD. Náhledové foto vytištěné ve formátu A5.

Varianta B (2.500,- Kč)

obsahuje 120 - 150 minut fotografování v ateliéru a exteriéru za přispění vizážistky, 5 vybraných fotografií upravených ve Photoshopu. Vše vypálené na CD a náhledové foto vytištěné ve formátu A5.

Varianta C (3.200,- Kč)

obsahuje 180 minut fotografování v ateliéru nebo exteriéru, nebo v ateliéru a exteriéru s vizážistkou (úprava před a po celou dobu fotografování). 10 vybraných fotografií upravených ve Photoshopu, vypálení veškerých fotografií na CD nebo DVD, vytištění 10 vybraných fotografií ve formátu A4.

Fotografování pro BOOK ( 5.700,- Kč)

obsahuje 180-210 minut fotografování v ateliéru a případně k tomu v exteriéru, líčení a úprava vizážistkou po celou dobu fotografování. Profesionální úprava 40 ks fotografií, CD nebo DVD s fotografiemi v plném rozlišení + zmenšené pro web. Tisk vybraných náhledů ve formátu A5

Tyto webové stránky využívají cookies. Setrváním na těchto webových stránkách souhlasíte s jejich využíváním. Více zjistíte zde.