Svatby

Svatební den a SVATBA SAMOTNÁ je pro snoubence nezapomenutelným zážitkem. Rovněž tak pro rodiče a další svatebčany. Vzpomínky na tuto událost si rádi oživují i po delších letech. Proto doporučujeme zvěčnění těchto zážitků profesionálním fotografem. Nabízíme tyto cenové balíčky:

Základní balíček ( 2.850,- Kč)

obsahuje 2 až 2,5 hodiny fotografování od příjezdu k obřadu, samotný obřad a následné fotografování skupinek svatebčanů a portrétů novomanželů, základní úpravu fotografií, vypálení v plném rozlišení na CD.

Balíček A ( 4.750,- Kč)

obsahuje fotografování od příprav nevěsty, příjezdu na obřad, samotný obřad, fotografování skupin, portrétů novomanželů, hostiny. Zhruba 5 hodin fotografování, grafická úprava fotografií a vypálení v plném rozlišení na DVD.

Balíček B ( 10.500,- Kč)

obsahuje fotografování kompletního svatebního dne od přípravy nevěsty po  obřad, hostinu, fotografování skupin, portrétů, případného kulturního programu a celkového svatebního veselí. Veškeré fotografie v plném rozlišení vypálené na DVD a upravené ve Photoshopu.

Tyto webové stránky využívají cookies. Setrváním na těchto webových stránkách souhlasíte s jejich využíváním. Více zjistíte zde.