we offer up to 90% of rolex datejust mens 41mm bp factory 126334 automatic silver tone here include latest model.don't miss any time to own your dream replica automatic rolex day date rolex calibre 2836 2813 118208 mens automatic gold tone. Ceník | Ladislav Chmel fotograf

Ceník fotografických služeb

Ceny jsou konečné včetně DPH, neboť jsme plátci. Doprava v Praze a okolí do 15 km je zdarma. Při cestě mimo Prahu účtujeme náklady na jízdu automobilem podle počtu ujetých kilometrů (8,- Kč/km). Při zálohové platbě při objednání služeb poskytujeme 10% slevu. Možné je i zakoupení BONUSU - dárkového poukazu v hodnotě, jakou si sami zvolíte. Dárkový poukaz je ideální nejen jako narozeninový či svatební dar. S obdarovanými se na podrobnostech rádi domluvíme.

Ceny jsou platné od 1.1.2023. Po dohodě je možná sleva až 35%.

Portrétní fotografie:

Fotografování probíhá v profesionálně vybaveném ateliéru, kde jsou k dispozici barevná fotografická pozadí.Cena se odvíjí od počtu fotografií. Nabízíme tři varianty:

Základní sada (1.250,- Kč):

vypálení na CD/DVD v počtu 62 snímků v plném rozlišení

Varianta A ( 1.700,-Kč)

vypálení na CD/DVD v počtu 100 snímků

Varianta B (2.100,- Kč)

v počtu nad 100 snímků

Fotobook, fashion, glamour:

Fotografování probíhá v profesionálně vybaveném ateliéru, jakož i exteriéru. Rovněž zde existují tři cenové varianty:

Varianta A (1.700,-)

obsahuje 90-120 minut fotografování v ateliéru a exteriéru, bez účasti vizážistky,3 vybrané záběry upravené ve Photoshopu a vypálené na CD. Náhledové foto vytištěné ve formátu A5.

Varianta B (2.200,- Kč)

obsahuje 120 - 150 minut fotografování v ateliéru a exteriéru za přispění vizážistky, 5 vybraných fotografií upravených ve Photoshopu. Vše vypálené na CD a náhledové foto vytištěné ve formátu A5.

Varianta C (3.000,- Kč)

obsahuje 180 minut fotografování v ateliéru nebo exteriéru, nebo v ateliéru a exteriéru s vizážistkou (úprava před a po celou dobu fotografování). 10 vybraných fotografií upravených ve Photoshopu, vypálení veškerých fotografií na CD nebo DVD, vytištění 10 vybraných fotografií ve formátu A4.

Fotografování pro BOOK ( 4.900,- Kč)

obsahuje 180-210 minut fotografování v ateliéru a případně k tomu v exteriéru, líčení a úprava vizážistkou po celou dobu fotografování. Profesionální úprava 40 ks fotografií, CD nebo DVD s fotografiemi v plném rozlišení + zmenšené pro web. Tisk vybraných náhledů ve formátu A5

TĚHOTENSKÉ FOTOGRAFIE

Jedná se většinou o nízký počet záběrů, včetně fotografování i s nastávajícím tatínkem. Vše včetně příprav je možné zrealizovat zhruba za 60 minut, v případě varianty B za 90 minut a získáte tak krásnou památku na období před narozením Vašeho potomka. Po domluvě je možné fotografování zrealizovat mimo ateliér u Vás doma. Při fotografování u Vás doma, po Praze dopravu neúčtujeme. Mimo Prahu účtujeme ujeté kilometry 8,- Kč/km.

Těhotenské fotografování v ateliéru nebo v exteriéru (1.100,- Kč)

 • 5-10 upravených fotografií ve Photoshopu a vytištěných ve formátu A4 či A5
 • Fotografie jsou vypálené na CD nebo DVD
 • Délka focení: 60-150 minut
 • Nabízíme i fotografování u Vás doma. Cena je stejná.

FOTOGRAFOVÁNÍ  DĚTÍ a RODINNÉ FOTO

Fotografování dětí a celkově rodinné foto je velice zajímavé, ale dosti náročné. Fotografujeme děti od útlého věku a tudíž je při fotografování nutný individuální přístup a různé doplňky, hračky apod. Hračky, doplňky a různé oblečení si můžete přinést. Možné je nechat si nafotografovat děti od miminka a to přímo u Vás, kam přijedeme s potřebnou výbavou bez příplatku za dopravu.Po Praze dopravu neúčtujeme, mimo Prahu účtujeme ujeté kilometry 8Kč/km.

Varianta A (1.100,-Kč)

zahrnuje 1-1,5 hodiny fotografování bez určení počtu záběrů, vypálené na CD. 10 vybraných záběrů upravených ve Photoshopu a vytištěných ve formátu A5.

Varianta B (1.500,- Kč)

zahrnuje 1,5 - 2hodiny fotografování bez určení počtu záběrů. Fotografie vypálené na CD nebo DVD v plném rozlišení + zmenšené pro web + 10 vybraných záběrů upravených ve Photoshopu a vytištěných ve formátu A4.

UMĚLECKÉ AKTY

Fotografování aktu balancuje na hranici portrétu, glamour a erotiky. Po více než třicetileté praxi ve fotografování tohoto stylu si dovedeme "pohrát" s každou dívkou, ženou tak, aby každý výsledný snímek byl krásný a splňoval kritéria uměleckého aktu. Stačí jen zanechat doma ostych a nechat se vést-.

1.500,- Kč zaplatíte za 90 minut fotografování v ateliéru nebo interiéru včetně úpravy vizážistkou, vypálení fotografií v plném rozlišení na CD nebo DVD.

SVATEBNÍ FOTOGRAFIE, KŔTINY A DALŠÍ RODINNÉ AKCE

Svatební den a SVATBA SAMOTNÁ je pro snoubence nezapomenutelným zážitkem. Rovněž tak pro rodiče a další svatebčany. Vzpomínky na tuto událost si rádi oživují i po delších letech. Proto doporučujeme zvěčnění těchto zážitků profesionálním fotografem. Po Praze dopravu neúčtujeme, mimo Prahu účtujeme ujeté kilometry 8Kč/km.

Nabízíme tyto cenové balíčky:

Základní balíček ( 2.450,- Kč)

obsahuje 2 až 2,5 hodiny fotografování od příjezdu k obřadu, samotný obřad a následné fotografování skupinek svatebčanů a portrétů novomanželů, základní úpravu fotografií, vypálení v plném rozlišení na CD.

Balíček A ( 3.990,- Kč)

obsahuje fotografování od příprav nevěsty, příjezdu na obřad, samotný obřad, fotografování skupin, portrétů novomanželů, hostiny. Zhruba 5 hodin fotografování, grafická úprava fotografií a vypálení v plném rozlišení na DVD.

Balíček B ( 8.990,- Kč)

obsahuje fotografování kompletního svatebního dne od přípravy nevěsty po  obřad, hostinu, fotografování skupin, portrétů, případného kulturního programu a celkového svatebního veselí. Veškeré fotografie v plném rozlišení vypálené na DVD a upravené ve Photoshopu.

KŘTINY A DALŠÍ RODINNÉ AKCE

Stejně jako u svatební fotografie nabízíme rovněž v této kategorii cenovou variantu. Nabízíme možnost fotografování u vás doma, kam přijedeme po domluvě s "mobilním zařízením ateliéru". Po Praze dopravu neúčtujeme, mimo Prahu účtujeme ujeté kilometry 8Kč/km. 

Základní varianta ( 1.500,- Kč)

obsahuje fotografování cca 1,5 hodiny, vypálení fotografií v plném rozlišení na CD

Varianta A ( 2.500,- Kč)

obsahuje 2 až 2,5 hodiny fotografování, vypálení fotografií v plném rozlišení na CD, úprava 5 vybraných snímků ve Photoshopu

Varianta B (3.500,- Kč)

obsahuje 2,5 hodiny a více fotografování, vypálení fotografií v plném rozlišení na CD nebo DVD, úprava 10 vybraných snímků ve Photoshopu.

FOTOGRAFOVÁNÍ PRO  MATEŘSKÉ, ZÁKLADNÍ a STŘEDNÍ ŠKOLY

Nabízíme širokou škálu fotografií včetně grafického zpracování. Rodiče si sami v objednávkovém listě mohou vybrat to, o co mají zájem. Grafické zpracování každý rok obměňujeme, nemůže se tedy stát, aby dítě po dobu své docházky do mateřské školy mělo dvakrát stejnou nabídku. Pro školku máme perfektní servis – vše je pečlivě připravené a zabalené pro jednotlivé děti tak, aby s předáním fotografií rodičům měla školka co nejmenší starosti.

Dále nabízíme fotografování dětí k různým událostem a fotografování skupin jednotlivých tříd.

Pro školky a školy nabízíme fotografie dětí a žáků. Nabízíme nafocení portrétních fotografií na tablo a různé propagační materiály. Fotografujeme také klasické skupinové fotografie tříd, případně skupinek žáků. Kromě klasických třídních fotografií nabízíme rovněž fotografování portrétů členů učitelského sboru.Každá škola se ráda prezentuje pěknými fotografiemi. Dobře připravené propagační materiály s pěknými fotografiemi mohou rodiče přesvědčit, aby svou ratolest přihlásili právě na vaši školu nebo do vaší školky.

Školkám a školám nabízíme:

 • Fotografování školních akcí

 • Fotografování žáků

 • Fotografování tříd

 • Fotografování učitelů

 • Fotografování divadelních vystoupení

 • Fotografie z různých besídek

 • Fotografování karnevalů a soutěží

 • Fotografování maturitního plesu

Cena fotografování je určena základní hodinovou sazbou 500,-Kč a zahrnuje veškeré fotografie v digitální podobě na CD nebo DVD v plném rozlišení.Nabízíme klasické fotografování školních skupin v různém grafickém provedení. Skupinových fotografií celých škol vhodných například při příležitosti výročí školy Středním školám nabízíme mj. fotografování z předávání maturitních vysvědčení.

Sada A ( 180,- Kč)  obsahuje 3ks foto 10x15 , 1ks foto 13x18 , 

Sada B ( 229,- Kč)  obsahuje 2ks foto 10x15, 2 ks foto 13x18 

Sada C  ( 250,- Kč) obsahuje 1x foto při hře ve formátu 15x21 cm, 2x portrét (1x formát 15x21 a 1x ve formátu 13x18 cm), 1x společné foto ve formátu 13x18 cm

PRODUKTOVÁ FOTOGRAFIE

Nafotografujeme veškeré produkty a ilustrační snímky pro vaši prezentaci. Cena je určena podle rozsahu zakázky a podle charakteristiky fotografovaných produktů.

Varianta A (100,- Kč/ks)

Běžné produktové foto při počtu do 50 ks. Fotografie upravené ve Photoshopu a vypálené na CD v plném rozlišení a zmenšené pro web.

Varianta B (65,- Kč/ks)

Běžné produktové foto při počtu 50-100 ks. Fotografie upravené ve Photoshopu a vypálené na CD v plném rozlišení a zmenšené pro web.

Varianta C ( 35,- Kč/ks)

Běžné produktové foto při počtu nad 100 ks. Fotografie upravené ve Photoshopu a vypálené na CD v plném rozlišení a zmenšené pro web.

Varianta D ( 200,- Kč/ks)

Fotografování skleněných, kovových produktů a lesklých materiálů, které jsou dosti komplikované k nafotografování. Dále profesionální nafotografování skla a výtvarných děl.

REPORTÁŽE, TISKOVÉ KONFERENCE PR AKCE, REKLAMNÍ FOTOGRAFIE

U tohoto druhu fotografie je cena určována individuálně, dohodou. Odvíjí se podle délky fotografování. Hodinová sazba se pohybuje od 500,- Kč. Všechny pořízené fotografie, po základním protřídění, vypálíme na CD nebo na DVD v plném rozlišení    a zmenšené pro web.

 

CENÍK - VIDEO

Natáčíme ve FULL HD a 4K. Podle požadavku je možné natáčet scény více kamerami a pomocí dronu. Rovněž jsme schopni vytvořit video klipy, včetně vlastní hudby.

SVATEBNÍ VIDEO

Každá svatba je jiná, svatební obřad není vždy stejný. Proto při tvorbě cen pro natáčení svatebního videa máme tuto skutečnost na mysli a uvedené ceny jsou pouze orientační. Konkrétní ceny dohodneme při  jednáních před natáčením.

Varianta A (3.200,- Kč)

obsahuje natáčení od příjezdu před svatební síň, vlastní obřad a hostinu. Cca 2 hodiny natáčení. Video sestřihané vypálené na DVD. V ceně jsou 3 kusy DVD.

Varianta B ( 5.000,- Kč)

obsahuje natáčení od příjezdu před svatební síň, vlastní obřad,  hostinu po rozkrojení dortu. Cca 4 hodiny natáčení. Video sestřihané vypálené na DVD. V ceně jsou 3 kusy DVD.

Varianta C (8.000,- Kč)

obsahuje natáčení od přípravy nevěsty,  příjezdu před svatební síň, vlastní obřad, hostinu a svatebního veselí. Cca 7 hodin natáčení. Video sestřihané vypálené na DVD. V ceně jsou 3 kusy DVD.

KŘTINY a DALŠÍ RODINNÉ AKCE

Rovněž i zde jde o individuální přístup ke každé jednotlivé akci a cena se odvíjí od délky natáčení. Základní hodinová sazba je 600,- Kč. V ceně není započítaný střih videa a DVD. Po Praze dopravu neúčtujeme, mimo Prahu účtujeme ujeté kilometry 8Kč/km. 

STŘIH VIDEA

Cena střihu videa není vždy stejná. Závisí na délce a náročnosti střihu. Orientační cena je cca 650,- Kč za hodinu střihu

Cena DVD je 50,- Kč/ ks.

Pokud zákazník požaduje video podkreslené hudbou, je třeba počítat s příplatkem za povinné poplatky OSA za použité hudební skladby.

MATURITNÍ PLESY a ŠKOLNÍ AKCE

CENÍK - MATURITNÍ VIDEO

 • v základní ceně jsou dvě kamery FULL HD

 • výsledný sestřih Vám zpracujeme dle přání nebo můžete nechat zpracování na našich zkušenostech

 • doplníme o titulky, efekty, animace, podbarvíme hudbou

 • nepoužíváme žádné šablony, každý ples je originálně sestřihaný

 • videosnímek je zpracovaný moderní formou, nejsou zde nudné a dlouhé záběry

 • vytvoříme Vám originálně návrh obalu DVD a potisk disku DVD


Maturitní video:

Počet tříd na plese 

Jedna třída  

Dvě a více tříd 

Cena za DVD

330 Kč

300 Kč

Cena za Blu-ray

430 Kč

400 Kč

Minimální počet kusů 25 (v případě menšího počtu je cena na vzájemné domluvě).

Počty DVD a Blu-ray můžete libovolně kombinovat.

V ceně je zahrnuto:

 • natočení profesionální digitální  kamerou 16:9 ve FULL HD kvalitě, práce kameramana

 • natáčení na dvě a více kamer

 • časový rozsah: natočení celého plesu až do půlnoci

 • střih a úprava na počítači

 • doplnění o titulky na úvod, popřípadě seznam studentů, učitelů, účinkujících

 • úvod, průběh i závěr plesu podbarvíme hudbou podle  přání

kompletní výroba DVD , Bluray a UHD video disku

 • úvodní menu, náhledy, indexy, hudba pod menu


zpracování obalu a potisku disku

 • originálně graficky zpracujeme obal DVD

 • obal tiskneme na barevné laserové tiskárně

 • potisk DVD disku v plných barvách přímo na disk

PRODUKTOVÉ VIDEO, VÝUKOVÉ a INSTRUKTÁŽNÍ VIDEO

Váš zákazník by se měl dozvědět o vašich produktech nějakou působivou a kreativní formou. Předveďte mu proto své produkty moderní video reklamou.

Hledáte způsob, jak atraktivní cestou představit produkty, které vyrábíte? Nabízíte na e-shopu stejné výrobky jako konkurence a chcete se odlišit?

Právě pro tyto případy (a nejen pro ně) je ideální využít produktové video. Produktové video je stále populárnějším nástrojem, jak propagovat své výrobky a služby na internetu. Velice dobře supluje prohlédnutí produktů při osobním kontaktu. Vaši zákazníci se mohou prostřednictvím takového videa dozvědět detailní informace o vlastnostech vámi nabízeného či vyráběného sortimentu a jednotlivých produktů. Dozví se, jaké jsou základní funkce zboží, jaké příslušenství je k němu přiloženo nebo jak zboží používat.

Produktové video je vhodné pro výrobce a dále i provozovatele e-shopů..

Pár základních výhod produktového videa:

 1. působí na zrak i sluch

 2. vysoká názornost

 3. detailní představení produktu

 4. zajímavý způsob oslovení veřejnosti

 5. vysoká atraktivnost

 6. udržuje návštěvníky na internetové stránce

Ceny se odvíjejí od náročnosti a délky natáčení. Kalkulaci sdělíme před natáčením na základě konkrétních požadavků.

Tyto webové stránky využívají cookies. Setrváním na těchto webových stránkách souhlasíte s jejich využíváním. Více zjistíte zde.
Best replica rolex. see here now https://replica-watches.icu/. go right here high quality rolex replicas. Buy now best swiss replica watches. Going Here replicas relogios. moved here https://best-swisswatches.com. Womens fakewatcherolex. why not find out more replica rolex. visit this site right here https://www.smartwatchesdeal.com/. fashion replica watches. visit our website https://www.stockswatches.com. their explanation https://www.cinemawatches.com/. you could look here https://www.financialwatches.com/. check over here patek philippe replica. Get More Information omega replica. Women's franck muller replica. Under $39 www.loanshublot.com. check my blog swiss replica watches. For Women And Men replica tag heure. Wiht 80% Discount https://www.loanbreitling.com/.